Oracolul LPF

Pe site-ul Ligii Profesioniste de Fotbal gasim cu stupoare rezultatul meciului care va avea loc in aceasta seara cu incepere de la 20.30. Poli Timisoara castiga cu 2-1 intalnirea cu Unirea Urziceni, dupa ce la pauza conduce cu 1-0. Din pacate site-ul amintit nu precizeaza marcatorii si minutele in care se va inscrie in meciul care urmeaza sa se desfasoare peste 7 ore. Oricum, ar fi interesant de urmarit daca partida va avea desfasurarea prezisa, sau daca pariorii vor lua de bun „pontul” dat de LPF.

Posted on 03/03/2008, in Blogareala, Fotbal and tagged . Bookmark the permalink. 5 comentarii.

1. hahaha ce tare e faza asta :))))))

2. oricum io am pus pe victoria lui poli =)))))))))

3. si nici acum nau sesizat greseala. ce de „profesionisti” pe acolo 😀

4. e mai mult decat o greseala, e impertinenta similara cu aceea a arbitrului care a stricat steaua-cfr. deja e penibil…

5. din pacate de multe site-uri oficiale ale unor institutii au grija niste diletanti,pile ale conducerii…